0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Nakúpte u nás ešte v hodnote 80,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Product was successfully added to your shopping cart.

Autopoťah PERUN DV2 L

SKU: 5-1451-238-4023

Hmotnosť: 0.5500

Rýchly prehľad

rozmery:
operadlo
šírka: 90-96cm a výška: 64-69cm
sedadlo
hĺbka: 49-53cm a šírka 90-96cm


Tabuľka použitia na typ auta tu k stiahnutiu(formát PDF)

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Pri kúpe tohto produktu, nakúpte ešte za 40,10 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Prispôsobené poťahy PERUN tvoria najkvalitnejší kryt sedačiek do dodávok, sú navrhnuté profesionálmi z tých najkvalitnejších materiálov.

Trafia sa aj do toho najrafinovanejšieho vkusu veľmi náročných zákazníkov. Dodajú interiéru auta šik a eleganciu a ochránia čalúnenie pred všetkými druhmi znečistenia a pred väčšinou poškodení.

Vyrobené zo stáleho, veľmi silného a neľahko horľavého čalúnnického materiálu z USA a Poľska, navyše na vnútornej strane laminované penou, ktorá zaisťuje dobrú priľnavosť poťahov k sedadlám auta.

Charakteristické vlastnosti poťahov PERUN to je skvelý vzhľad a najvyššia starostlivosť o detaily. Pri nákupe našich poťahov máte istotu, že získate tovar vysokej kvality, ktorý budete môcť používať dlhé roky.

Nami ponúkané produkty boli starostlivo navrhnuté s ohľadom na konkrétne modely áut. Sú šité so zohľadnením všetkých detailov, dobre sa prispôsobia sedadlám.

Materiál, z ktorého sa poťahy vyrábajú, je veľmi pevný a odolný. Príjemná textúra vysoko kvalitného polyesterového úpletu si zachováva klasickú, grafitovo-šedú farebnosť, ktorá sa hodí do interiéru takmer každého auta. Elegantný vzhľad v spojení s nesmierne odborným prevedením každého nadchne.