0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Nakúpte u nás ešte v hodnote 80,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Product was successfully added to your shopping cart.
  • MasSpraypaint TWO 2K Primer Black 400ml MasSpraypaint TWO 2K Primer Black 400ml

MasSpraypaint TWO 2K Primer Black 400ml

SKU: 20000520

Hmotnosť: 0.1300

Dostupnosť: Skladom

20,40 €

Pri kúpe tohto produktu, nakúpte ešte za 59,60 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Maston 2K Two® je skutočná nová revolúcia, že dvojzložkové lakovanie je jednoduché a užívateľsky prívetivé ako maľovanie s ľubovoľnou 1-komponetovou sprejovou farbou. Pri postreku sa proces chemického vytvrdzovania bezprostredne uskutočňuje pri atmosférickom tlaku. To zaručuje, že Maston 2K Two® má rovnaké vlastnosti z hľadiska adhézie, korózie, poškriabania a odolnosti voči chemikáliám ako tradičné dvojzložkové lakovacie systémy, v ktorých sa farba a tužidlo musia zmiešať.
Maston 2K Two® spája takmer akýkoľvek povrchový kov, hliník, pozinkovaný kov, meď, chróm, drevo, kameň, keramiku, sklo a väčšinu plastov. Väzba sa viaže aj na predtým lakované jednozložkové alebo dvojzložkové lakovacie povrchy, ako sú akrylové, PU, ??epoxidové a práškové laky. Taktiež je možné maľovať už natretý povrch pomocou Maston 2K Two®. Otestujte kompatibilitu vždy pred pretieraním 2K farbou. Na suchom povrchu (predchádzajúci lak sa úplne vytvrdil.) Niektoré alkydové farby môžu reagovať s Maston 2K Two®. Najcennejší rozdiel v porovnaní s 2-kompartmentovými aerosólovými výrobkami obsahujúcimi 2K spojivo a tvrdidlo je životnosť náteru farby. M Maston 2K Two® nie je potrebné aktivovať prepichnutím plechovky tužidla. Je vždy pripravený na použitie, toľkokrát, koľkokrát je potrebné a s trvanlivosťou niekoľko rokov. Tým sa otvára okno pre profesionálov a spotrebiteľov, ktorí používajú vysokokvalitný dvojzložkový produkt bez použitia komplikovaných vzduchom ovládaných zariadení. Neexistuje výroba odpadu, žiadne čistenie, inými slovami EFEKTÍVNE RIEŠENIE. Niektoré alkydové farby môžu reagovať s Maston 2K Two®. Skúste pred aplikáciou.
NB! Pred lakovaním: pretrepte plechovku 3 min. Rozprašovací rozostup: 25 cm. Po lakovaní vyčistite hubicu rozstrekom plechu na 5 sekúnd.
Doba schnutia: Suchý prach 20-30 min. Touch suché appx. 40-50 min. Vysušiť po 12 hodinách, konečná tvrdosť po 7 dňoch. Plnivo / Primer sa môže po 2-3 hodinách brúsiť a po 90 minútach sa natrie.