0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Nakúpte u nás ešte v hodnote 80,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Odplašovač hlodavcov na batérie Kemo ultrazvukový Odplašovač hlodavcov na batérie Kemo ultrazvukový

Odplašovač hlodavcov na batérie Kemo ultrazvukový

SKU: FG022

Hmotnosť: 0.0400

Dostupnosť: Skladom

43,40 €

Pri kúpe tohto produktu, nakúpte ešte za 36,60 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Univerzálny ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, napájaný 2 x AA batériami s dlhou životnosťou. Kvalitný nemecký produkt pre použitie ako v automobiloch, tak aj doma, v garáži, alebo pod altánkom kde nieje prívod elektriny.


Tento mobilný odpudzovač kún pracuje s najmodernejšou ultrazvukovou technológiou a nevyžaduje žiadne montážne práce. Slúži na ekologické riešenie problému s hlodavcami (kuny, tchory, lasice, potkany a iné). Zariadenie je po vložení batérií okamžite pripravené na použitie na takmer akomkoľvek mieste (domy, autá, garáže, sklady, chlievy, stajne). Ideálna ochrana pre vozidlá, ktoré sú zaparkované na dlhšiu dobu. Optimálnu dobu prevádzky 12 mesiacov bez zásahu, možno dosiahnuť s vysoko kvalitnými alkalickými batériami (2 x 1,5 V AA, nie sú súčasťou balenia). Zariadenie môže byť upevnené vo vozidle páskami, alebo skrutkami (nie je súčasťou balenia).


Zariadenie vysiela ultrazvukové signály, ktoré niesú počuteľné pre ľudské ucho, ale neznesiteľné pre kuny. Chráni tak štartovacie káble, vodné a vzduchové hadice, penové tesnenia, filtre, gumové remene a podobne od prehryzenia a poškodenia hlodavcami.

Technické parametre:
  • efektívny dosah: > 55 m2
  • frekvencia: cca. 24 kHz (± 15%)
  • hlasitosť: cca. 100 dB (± 20%)
  • prevádzkové napätie: 3 V / DC
  • akustický rozsah: > 6 m