0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Nakúpte u nás ešte v hodnote 80,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Product was successfully added to your shopping cart.

Sada na renováciu svetlometov Veľka

SKU: 40020

Hmotnosť: 0.4200

Dostupnosť: Skladom

36,70 €

Pri kúpe tohto produktu, nakúpte ešte za 43,30 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Sada na renováciu, leštenie a ochranu svetlometov Carex malá

Sada určená na renováciu a leštenie tvrdených plastov, plexiskiel do cca 1,0 m2.(postačujúce na predné a zadne svetlomety).

Srávnou aplikáciou dosiahnete maximálnu možnú svietivosť plastových svetlometov (nedochádza k rozptylu a útlmu svetla ich narušeným povrchom), optického stavu renovovaného povrchu zhodného s novým.

Sadou CAREX sami dosiahnete renovácie povrchu svetlometov s profesionálnym výsledkom, pretože všetky komponenty v sade obsiahnuté, používajú na renováciu svetlometov aj profesionálne firmy, ktoré tieto komponenty od CAREX pravidelne odoberajú a používajú zhodne s postupom, uvedeným na zadnej strane našich Sad na renováciu povrchu svetlometov.

Pasta CAREX je na vodnej báze, nie je klasifikovaná ako nebezpečná. Máte teda istotu, že povrch neznehodnocuje chemicky, renovovaný povrch preto bude mať dlhú životnosť, na rozdiel od preleštenie pastou, založenej na leštenie chemickou cestou. V balení sad CAREX je medzi brúsnymi kotúčmi aj zrnitosť P240, tým je zaručené zabrúsenie aj veľmi poškodeného povrchu a spoľahlivé odstránenie znehodnoteného krycieho laku.

Jedno balenie vystačí na renováciu a vyleštenie povrchu predných a zadných svetiel osobného automobilu.

Pribaleným Karnaubským voskom povrch po renovácii ochránite pred poveternostnými vplyvmi a zvýšite jeho UV stabilitu.

Vhodný tiež na odstránenie vrypov, dierok od kamienkov, odrenín a iných povrchových chýb u súčastí z tvrdených nielen čírych plastov určených na motorizmus, letectvo i ochranné pomôcky.

Na použitie potrebujete len bežnú alebo AKU vŕtačku a vodu s trochou prípravku na umývanie riadu či tekutého mydla.

Produkt nie je určený na renováciu sklenených svetlometov!

Obsah balenia: