0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Nakúpte u nás ešte v hodnote 80,00 € a získajte dopravu zadarmo!

Product was successfully added to your shopping cart.

Vankúš na sedadlo vyhrievací 12V

SKU: 4779

Hmotnosť: 1.0000

Dostupnosť: Skladom

12,90 €

Pri kúpe tohto produktu, nakúpte ešte za 67,10 € a získajte dopravu zadarmo!

Detaily

Univerzálne a vhodné pre všetky typy vozidiel; vankúš na sedadlo poskytuje teplo v aute a zlepšuje kvalitu jazdy.Stačí ho len zapojiť a vyhrievací vankúš sedadiel poskytuje komfortné teplo.

Vyhrievací vankúš sedadiel môžete zapojiť bez námahy a rýchlo v aute. Vankúš je možné upevniť pomocou pružných slučiek a napájacích diel so zásuvkou v aute (12V). Stačí sa len zapojiť a vankúšik poťahu sedadla poskytuje príjemné teplo.

Návod na použitie: Nainštalujte vankúš na sedadlo. Zaistite elastickými pásikmi s háčikmi na spodnej časti sedadla. Ak pod sedadlom je kabeláž pre snímače spony bezpečnostných pásov, bočné airbagy, nepripevňujte háčiky na vodiče, môže dôjsť ku skratu. Zapojte zástrčku zariadenia do zásuvky zapaľovača cigariet palubnej siete. Výrobok sa začne automaticky zahrievať. Po dosiahnutí príjemnej teploty odpojte zariadenie zo zásuvky zapaľovača cigariet. Na čistenie použite mäkkú špongiu, bez použitia agresívnych čistiacich prostriedkov; predtým odpojte zariadenie zo zásuvky zapaľovača cigariet.